Muzeum Stargard
Słowo Boże
Słowo Boże
Przemiany Szczecina

Projektując

... staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów, oraz cele, jakie mają osiągnąć dzięki naszym aplikacjom. Łącząc projekt graficzny oraz narzędzia programistyczne staramy się zaproponować możliwie najprostsze rozwiązania funkcjonalne i estetyczne. Weryfikujemy nasze pomysły z upodobaniami użytkowników oraz trendami rynkowymi.

Tworząc

... opracowujemy aplikacje na platformy Android, iOS oraz WindowsPhone - wszystkie liczące się platformy posiadające dominujący udział w rynku. Pozwala to dotrzeć do niemal wszystkich użytkowników smartfonów w Polsce, Europie, globalnie.

Rozwijając

... tworzone przez nas aplikacje zapewniamy aktualizację wraz z rozwojem platform mobilnych, utrzymujemy ich dostępność do pobrania, wprowadzamy poprawki i zmiany zgodnie z potrzebami naszych klientów i oczekiwaniami użytkowników.

Serwisy internetowe i systemy zarządzania treścią

Tworzymy systemy i aplikacje służące gromadzeniu i zarządzaniu danymi pochodzącymi z wielu rozproszonych źródeł, zapewniając skuteczną komunikację i przepływ informacji. Nasze rozwiązania informatyczne znajdują zastosowanie na wiele sposobów.

Aplikacje mobilne

Tworząc aplikacje mobilne staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów skupiając się na potrzebach i zadowoleniu użytkowników aplikacji, ich oczekiwaniach i przyzwyczajeniach. Doradzamy by satysfakcja użytkowników budowała wizerunek naszych klientów.

Projekty niestandardowe i współtworzone przez społeczność

Jesteśmy dumni z każdego zrealizowanego projektu, tak samo z dużych skomplikowanych realizacji, jak i małych niszowych pomysłów. Z równym entuzjazmem realizujemy zamówienia komercyjne, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona użytkowników, jak i projekty nietuzinkowe, przeznaczone dla wąskiego grona odbiorców. Wykonujemy aplikacje zamknięte wypełnione dostarczonymi treściami, jak i aplikacje rozwijane i współtworzone, wypełniane treściami przez użytkowników.

Na co zwracamy uwagę

W pierszej kolejności staramy się zrozumieć potrzeby naszego klienta. Określić jego profil i cel, który możemy mu pomóc zrealizować. Zawsze dążymy do osiągniecia porozumienia, by nasze kompetencje mogły przełożyć się na sukces klienta.

Jak rozpoczynamy pracę nad projektem

Zawsze staramy się zrozumieć jaki cel ma realizować przygotowywany przez nas projekt. Stawiamy na ścisłą współpracę z klientem w celu sprecyzowania wymagań, udokumentowania planowanego sposobu działania aplikacji. Dostosowujemy formę i złożoność dokumentacji do konkretnego projektu.
Uważamy, że kluczowa jest odpowiedź na pytania o cele biznesowe każdego projektu.

Prototypujemy

W większości przypadków przed rozpoczęciem prac programistycznych tworzymy prototyp aplikacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie przetestować nasze założenia i wypracować najbardziej efektywny model pozwalający na realizację wyznaczonych celów.
Prototypowanie umożliwia prezentację założeń produktu tak, by móc je przetestować fizycznie. Daje to pewność iż zarówno klient jak i my mamy dokładnie tę samą wizję aplikacji.