APLIKACJE DEDYKOWANE!  

Tworzymy aplikacje mobilne na smartfony i tablety, a także strony internetowe, systemy zarządzania treścią, projekty graficzne, treści multimedialne.

Realizujemy projekty na zlecenie firm, instytucji, organizacji, urzędów, jak i nasze autorskie pomysły.

SERWISY INTERNETOWE

Tworzymy systemy i aplikacje służące gromadzeniu i zarządzaniu danymi pochodzącymi z wielu rozproszonych źródeł, zapewniając skuteczną komunikację i przepływ informacji.
Nasze rozwiązania informatyczne znajdują zastosowanie na wiele sposobów.

APLIKACJE MOBILNE

Tworząc aplikacje mobilne staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów skupiając się na potrzebach i zadowoleniu użytkowników aplikacji, ich oczekiwaniach i przyzwyczajeniach.
Doradzamy by satysfakcja użytkowników budowała wizerunek naszych klientów.

ROZWIAZANIA NIESTANDARDOWE

Jesteśmy dumni z każdego zrealizowanego projektu, tak samo z dużych realizacji, jak i małych niszowych pomysłów. Wykonujemy aplikacje zamknięte wypełnione dostarczonymi treściami, jak i aplikacje rozwijane i wypełniane treściami przez użytkowników.

CO OFERUJEMY

Nasze rozwiązania są bardzo elastyczne.
Dzięki modułowej budowie możliwe jest stworzenie w krótkim czasie aplikacji spełniającej złożone wymagania.

JAK DZIAŁAMY

Naszą współpracę z klientem zwykle dzielimy na etapy
 • Krok I

  Zebranie wymagań

  Pierwszym etapem współpracy jest zebranie informacji o wymaganiach, które ma spełniać proponowane przez nas rozwiązanie. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego kluczowe jest dla nas zbadanie sposobu i kultury pracy naszego klienta.

 • Krok II

  Przedstawienie koncepcji

  Zanim rozpoczniemy proces implementacji, przedstawiamy prototyp naszego rozwiązania. Zawiera on w sobie kluczowe elementy tworzonego oprogramowania. Jest to zarówno projekt graficzny jak i model sposobu działania tworzonego oprogramowania.

 • Krok III

  Implementacja i testowanie

  Podczas procesu implementacji współpracujemy z naszymi klientami w celu ciągłego testowania i lepszego dostosowywania naszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie szybciej reagować na zmiany, jak również identyfikować wymagania, które nie zostały rozpoznane we wcześniejszych etapach.

 • Krok IV

  Wdrożenie

  Kolejnym naturalnym etapem jest wdrożenie aplikacji do środowiska produkcyjnego. Podczas tego etapu aplikacja przechodzi najważniejszą walidację - korzystają z niej użytkownicy końcowi.

CIĄGŁY ROZWÓJ!

Zawsze jesteśmy gotowi do pracy nad nowymi funkcjonalnościami

CZEKAMY NA TWOJE PYTANIA

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy rozwiązanie, zrealizujemy projekt.

ADRES
ul.Swojska 5/2
70-781 Szczecin

KONTAKT
Email: info@aliado-mobile.pl
Tel: +48 698 953 317