Muzeum Stargard
Stargard - miniprzewodnik
Słowo Boże
Przemiany Szczecina

Alert Szczecin

System służący zgłaszaniu nieprawidłowości w funkcjonowaniu miasta. W jego skład wchodzą aplikacja na urządzenia mobilne oraz serwis www, który umożliwia przekazanie w prosty i intuicyjny sposób, bez dodatkowych formalności spostrzeż na temat funkcjonowania Szczecina w takich obszarach jak:

  • infrastruktura (np. dziury w drogach, oświetlenie ulic),
  • czystość i porządek (np. dzikie wysypiska śmieci),
  • bezpieczeństwo (np. brak pasów na niebezpiecznych przejściach, doświetlanie niebezpiecznych miejsc),
  • usługi publiczne (np. wywóz śmieci, niesprzątnięte wały przeciwpowodziowe),
  • komunikacja miejsca

Przemiany Szczecina

"Przemiany Szczecina" to multimedialny projekt społecznej kampanii ukazującej zmiany w wyglądzie miasta jakie zaszły w ostatnich latach. Miasto dynamicznie się zmienia, ale w odbiorze przeciętnego mieszkańca zmiany te zachodzą w sposób często umykający w pełni świadomemu dostrzeganiu. Projekt ma o tych przemianach wyglądu Szczecina przypominać, pokazywać w szerszej i węższej perspektywie – zarówno w stosunku do stanu sprzed 1939 roku, jak i w stosunku do stanu z 2008 roku.

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie to oficjalna aplikacja zawierająca bieżące informacje o wystawach, wydarzeniach, imprezach i innych przedsięwzięciach w stargardzkim Muzeum.

Pogoń Szczecin

Oficjalna aplikacja klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin

Tajemnice Pomorza Zachodniego

"Tajemnice Pomorza Zachodniego" prezentuje niezwykle ciekawe lecz mało znane miejsca, rozsiane w województwie zachodniopomorskim. Aplikacja powstała na podstawie książki Michała Rembasa pod tym samym tytułem. 37 tekstów opisuje ponad 40 miejsc i znajdujących się w nich obiektów, z którymi związana jest zawsze niebanalna historia, sięgająca różnych czasów, od starożytności, poprzez średniowiecze, aż do współczesności. Każdemu artykułowi towarzyszą fotografie opisywanych obiektów. Aplikację dodatkowo wzbogaca lokalizacja GPS wyznaczona dla każdego miejsca.
Projekt został sfinansowany dzięki dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przez Fundację Promocji Dziedzictwa i Tożsamości Pomorza POMERANUS.

Stargard - miniprzewodnik

Poznaj tajemnice gotyckiego miasta.

Szczecińska Rowerowa

Oficjalna aplikacja mobilna Szczecińskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Pomorska Droga św.Jakuba

Aplikacja pomoże wszystkim zainteresowanym w wędrówce drogą św. Jakuba na terenie województwa zachodniopomorskiego. Przemierzając szlak dotrzemy do pięknych, unikatowych, a czasami mało znanych miejsc. Poznamy walory Pomorza Zachodniego, tak kulturowe, jak i przyrodnicze. Zapraszamy i do zobaczenia na szlaku! Aplikacja została sfinansowana ze Środków Województwa Zachodniopomorskiego oraz Gminy Miasto Szczecin.